Zaměřeno na budoucnost

Chceš se na technické škole učit věci, které byly moderní před 10 lety? Že ne? Jsme stejného názoru. Současná technologie se posouvá rychleji, než kdy předtím. Novější počítače, rychlejší a bezpečnější auta, kvalitnější zabezpečení dat i objektů. A v Plzni o tom víme a počítáme s tím. Proto upravujeme studijní plány, modernizujeme školu a vybavení a přinášíme nové technologie přímo do školy. Ať jsou to 3D tiskárny, robotické stavebnice, elektrotrabant nebo solární panely.

Video a audio technologie

Profesionální učebna s opravdovou „zelenou stěnou“. Naučíš se tak video techniky, o kterých si na jiných školách můžou nechat jen zdát! A nezapomínáme ani na profesionální audio učebnu. Prostě vše, co potřebuješ k vytvoření super videí.

Elektromobil Kaipan

Sestavit elektromobil za cca půl roku nebyla lehká věc, shodl se realizační tým, který sestavil tento hravý automobil. Podívej se na jeho první jízdu. Cool školní projekt, že?

Solární panely

Jak se nejlépe učit o výdobytcích moderních technologií? Přece přímo na nich! A solární panely jsou jednou z těchto technologií, kde opravdu zjistíš, jak a proč fungují. Všechno si vyzkoušíš na vlastní kůži.

Moderní PC učebny

Informatika se učí v moderních učebnách a na moderních a funkčních sítích. Do modernizace počítačů investujeme nemalé peníze a ty jsou pak rychlé a funkční a nebudeš tak zbytečně ztrácet čas čekáním, než se načte Windows nebo otevře Word.

A je toho mnohem víc.

Přijď se podívat na Den otevřených dveří.