Chceš mít úspěšnou kariéru v technických oborech?

Podívej se na video, ať víš, co čekat.

Virtuální DOD 2020 (28.11.2020)

Zájemcům o studium doporučujeme zhlédnout záznam z virtuálního  Dne otevřených dveří z 28.11.2020, kde naleznete většinu odpovědí na Vaše dotazy. Další dotazy ke studiu na naší škole rádi zodpovíme na tel.č. 377 418 002, 377 418 012 nebo e-mailem mullerova@spseplzen.cz, www.spseplzen.cz.

Některé věci ti žádná jiná škola nenabídne.

Spolupracujeme s opravdu významnými partnery, máme spoustu vychytávek (například elektrického trabanta!), solární panely, praktické učebny k chytrým zařízením a mnoho dalšího. Přijď se na všechno podívat na Den otevřených dveří.

80 % studentů jde na vysokou školu

Naše studenty skvěle připravujeme na další studium na vysoké škole. Ať chceš jít na Západočeskou univerzitu v Plzni, ČVUT, Karlovku v Praze, na Masarykovu do Brna nebo leží tvá vysněná škola mimo hranice České republiky, naše škola ti dá potřebné základy se tam dostat.

99 % našich absolventů je zaměstnaných

Technické obory se neustále vyvíjejí, a právě proto podle potřeb trhu upravujeme i naše učební plány. V posledních letech jsme tak např. otevřeli několik nových zaměření oboru Elektrotechnika – Internet věcí a telematika, inovujeme Informační technologie o nové předměty – webové aplikace, webdesign, průmyslová grafika aj. V Technickém lyceu máme nové specializace, např. Kybernetiku . Zkrátka přesně to, po čem je v současnosti největší poptávka.

Spolupracujeme s lídry v oboru

ZAUJALI JSME TĚ?
Zúčastni se našeho DOD 2021!

DOD 27.11.2021

!!!Navštivte náš den otevřených dveří!!!

Navštivte náš den otevřených dveří!

Bude virtuální? Prezenční?

Zatím sami nevíme, vše záleží na momentální epidemiologické situaci v ČR, ale určitě Vás budeme o formě DOD včas informovat.

Naplánujte, nebo ještě lépe, naprogramujte si svou úspěšnou budoucnost u nás!

Díky studiu na naší škole budete mít po maturitě zajištěné nejen skvělé uplatnění v praxi, ale budete mít dveře otevřené i ke studiu na některé z vysokých škol technického směru, třeba na Fakultě elektrotechnické ZČU, Fakultě aplikovaných věd ZČU, Fakultě strojní ZČU nebo na ČVUT v Praze. Nahlédněte do světa spolupráce s nejlepšími firmami ve svém oboru #ŽIJEMETECHNIKOU

Zeptejte se nás. Na Vaše dotazy rádi odpovíme!

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš e-mail (vyžadováno)

    Váš dotaz