Chceš mít úspěšnou kariéru v technických oborech?

Podívej se na video, ať víš, co čekat.

Virtuální DOD 2020 (28.11.2020)

Některé věci ti žádná jiná škola nenabídne.

Spolupracujeme s opravdu významnými partnery, máme spoustu vychytávek (například elektrického trabanta!), solární panely, praktické učebny k chytrým zařízením a mnoho dalšího. Přijď se na všechno podívat na Den otevřených dveří.

80 % studentů jde na vysokou školu

Naše studenty skvěle připravujeme na další studium na vysoké škole. Ať chceš jít na Západočeskou univerzitu v Plzni, ČVUT, Karlovku v Praze, na Masarykovu do Brna nebo leží tvá vysněná škola mimo hranice České republiky, naše škola ti dá potřebné základy se tam dostat.

99 % našich absolventů je zaměstnaných

Technické obory se neustále vyvíjejí, a právě proto podle potřeb trhu upravujeme i naše učební plány. V posledních letech jsme tak např. otevřeli několik nových zaměření oboru Elektrotechnika – Internet věcí a telematika, inovujeme Informační technologie o nové předměty – webové aplikace, webdesign, průmyslová grafika aj. V Technickém lyceu máme nové specializace, např. Kybernetiku . Zkrátka přesně to, po čem je v současnosti největší poptávka.

ZAUJALI JSME TĚ?
Zúčastni se našeho virtuálního DOD 2020!

Virtuální DOD 2020

!!!Den otevřených dveří 2020 bude – virtuálně!!!

Protože chápeme, že výběr střední školy je pro Vás v současné době jedno z hlavních témat, které řešíte, chtěli bychom Vám i v této složité době pomoci s Vaší volbou. Proto i letos budeme pořádat Den otevřených dveří, i když pouze těch virtuálních, a to od 21.11.2020 do 28.11.2020.

Dne 21.11.2020 zveřejníme na této stránce video s prezentací školy a aktuální nabídku studijních možností pro školní rok 2021/2022. Zároveň budete mít možnost celý týden položit dotaz, který chcete od nás zodpovědět pomocí online formuláře.

V sobotu 28.11.2020 pak od 9:00 proběhne online setkání z našeho virtuálního studia. Na schůzku jste samozřejmě srdečně zváni. Kromě zodpovězení otázek položených během týdne pomocí online dotazníku se budete moci zeptat přímo během živého přenosu.

Odkaz na živé vysílání (začátek 28.11.2020 v 9:00):

Zeptejte se nás. Na Vaše odpovědi rádi odpovíme na online schůzce 28.11.2020

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš e-mail (vyžadováno)

    Váš dotaz