Chceš mít úspěšnou kariéru v technických oborech?

Podívej se na video, ať víš, co čekat.

Některé věci ti žádná jiná škola nenabídne.

Spolupracujeme s opravdu významnými partnery, máme spoustu vychytávek (například elektrického trabanta!), solární panely, praktické učebny k chytrým zařízením a mnoho dalšího. Přijď se na všechno podívat na Den otevřených dveří.

80 % studentů jde na vysokou školu

Naše studenty skvěle připravujeme na další studium na vysoké škole. Ať chceš jít na Západočeskou univerzitu v Plzni, Karlovku v Praze, na Masarykovu do Brna nebo leží tvá vysněná škola mimo hranice České republiky, naše škola ti dá potřebné základy se tam dostat.

99 % našich absolventů je zaměstnaných

Technické obory se neustále vyvíjejí a právě proto podle potřeb trhu upravujeme i naše učební plány. Poprvé otvíráme zaměření Elektrotechnika -Internet věcí, inovujeme Informační technologie a v Technickém lyceu máme i specializaci Komunikace. Zkrátka přesně to, po čem je v současnosti největší poptávka.

ZAUJALI JSME TĚ?
Rezervuj si místo, než bude pozdě!

Co všechno tě čeká, když přijdeš?

Dny otevřených dveří bývají nezapomenutelné. Můžeš si vyzkoušet mnoho technologických vychytávek:

  • drony
  • roboty
  • animování
  • studentské projekty
  • virtuální realitu

Jednotlivé obory budou mít každý svou vlastní expozici, kde se ti budou věnovat studenti i učitelé konkrétního oboru. Odpoví ti bez vytáček úplně na všechno – od příjímaček, přes průběh studia až po možnosti uplatnění!

Proč se registrovat?

Díky tvojí registraci budeme přesně vědět, kolik lidí na Den otevřených dveří přijde a tak se na vás skvěle připravíme.

Nikde nebudou fronty, všem zajistíme skvělý servis a připravíme materiály, naplánujeme program a podobně. Před Dnem ti ještě pošleme všechny informace emailem, a třeba přihodíme i nějaký bonus!

Již nyní si můžeš nainstalovat naši mobilní aplikaci a nic ti neuteče.

Pokud nám na Dnech otevřených dveřích ukážeš na svém mobilu staženou aplikaci, malý dárek tě nemine.

Tyto informace se týkají pouze Dnů otevřených dveří, netýkají se Informativních dnů (leden, únor) !

Během dne otevřených dveří můžete parkovat v areálu školy na školním hřišti. Cestu si můžete vyhledat v Google mapách.

Kdy?

21.11.2020 od 09:00 – 16:00

Kde? V Plzni, Koterovská 828/85

Tvoje jméno

Tvůj Email

Vyberte termín

Kolik osob celkem přijde?*Vyplněním těchto osobních údajů a dokončením formuláře berete na vědomí podmínky zpracování osobních údajů. Vaše jméno, příjmení a email jsou potřebné pro úspěšnou registraci a zaslání doplňujících informací ke dni otevřených dveří. Tyto osobní údaje nejsou předávány třetím stranám a budou zpracovány pouze po dobu nutnou k pořádání této akce. V případě, že budete souhlasit se zasíláním novinek na email, budeme Vaše osobní údaje zpracovávat ještě 3 roky po udělení tohoto souhlasu. Souhlas můžete kdykoliv odvolat emailem. Pro více informací se můžete obrátit na gdpr@spseplzen.cz.