Chceš mít úspěšnou kariéru v technických oborech?

Podívej se na video, ať víš, co čekat.

Virtuální DOD 2020 (28.11.2020)

Zájemcům o studium doporučujeme zhlédnout záznam z virtuálního  Dne otevřených dveří z 28.11.2020, kde naleznete většinu odpovědí na Vaše dotazy. Další dotazy ke studiu na naší škole rádi zodpovíme na tel.č. 377 418 002, 377 418 012 nebo e-mailem mullerova@spseplzen.cz, www.spseplzen.cz.

Některé věci ti žádná jiná škola nenabídne.

Spolupracujeme s opravdu významnými partnery, máme spoustu vychytávek (například elektrického trabanta!), solární panely, praktické učebny k chytrým zařízením a mnoho dalšího. Přijď se na všechno podívat na Den otevřených dveří.

80 % studentů jde na vysokou školu

Naše studenty skvěle připravujeme na další studium na vysoké škole. Ať chceš jít na Západočeskou univerzitu v Plzni, ČVUT, Karlovku v Praze, na Masarykovu do Brna nebo leží tvá vysněná škola mimo hranice České republiky, naše škola ti dá potřebné základy se tam dostat.

99 % našich absolventů je zaměstnaných

Technické obory se neustále vyvíjejí, a právě proto podle potřeb trhu upravujeme i naše učební plány. V posledních letech jsme tak např. otevřeli několik nových zaměření oboru Elektrotechnika – Internet věcí a telematika, inovujeme Informační technologie o nové předměty – webové aplikace, webdesign, průmyslová grafika aj. V Technickém lyceu máme nové specializace, např. Kybernetiku . Zkrátka přesně to, po čem je v současnosti největší poptávka.

Spolupracujeme s lídry v oboru

ZAUJALI JSME TĚ?
Zúčastni se našeho DOD 2021!

DOD 27.11.2021

!!!Navštivte náš den otevřených dveří!!!

Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci a vládním nařízením platných od 22.11.2021 proběhne letošní Den otevřených dveří nakonec online. V současné době intenzivně připravujeme program, který co nejdříve zveřejníme.


Budeme se na Vás těšit 27.11.2021


Naplánujte, nebo ještě lépe, naprogramujte si svou úspěšnou budoucnost u nás!

Díky studiu na naší škole budete mít po maturitě zajištěné nejen skvělé uplatnění v praxi, ale budete mít dveře otevřené i ke studiu na některé z vysokých škol technického směru, třeba na Fakultě elektrotechnické ZČU, Fakultě aplikovaných věd ZČU, Fakultě strojní ZČU nebo na ČVUT v Praze. Nahlédněte do světa spolupráce s nejlepšími firmami ve svém oboru #ŽIJEMETECHNIKOU

Zeptejte se nás. Na Vaše dotazy rádi odpovíme!

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš e-mail (vyžadováno)

    Váš dotaz