banner přijímačky

 

Prezentační akce studentských nápadů

Ve středu 14. 12. 2016 se na naší  škole v rámci spolupráce s rádiem Kiss Proton konala prezentační akce studentských nápadů pro komunikační akce tohoto rádia a zároveň zde  studenti a studentky předvedli výsledky svých skupinových průzkumů. Celá akce byla spojena završením výuky předmětu Praktický marketing, který se letos na naší VOŠ u třídy 3.MA učil poprvé.

Předvánoční atmosféra a přítomnost známé a oblíbené moderátorky rádia Kiss Proton Veroniky Nágrové dala této formě výuky  neopakovatelný nádech. Takzvaný integrovaný přístup k marketingové komunikaci nebyl v tu dobu důležitý. Důležité bylo to, že škola může i bavit a kreativní studentské nápady a návrhy (mj. návrh na doplnění kelímku na kávu od Kisspatrolek o QR kód, zábavné soutěže o nejvtipnější fotku v práci, soutěže  pro páry, pohádková svatba, auto na víkend, Kissuj svého mazlíčka , tzv. „šmajchl koutek“ a další) přinesly nejen zajímavé a originální nápady, ale i spoustu zábavy.

Ocenění bylo na místě a pěkné dárečky pro vlastně všechny zúčastněné (mj.  poukázky do kin Cine Star na filmy podle vlastního výběru) celou akci zakončovaly. Podle vyjádření Veroniky Nágrové budou studentské návrhy i výsledky průzkumů u posluchačské veřejnosti určitě prakticky využity. S rádiem Kiss Proton dlouhodobě spolupracujeme, děkujeme za možnost prakticky pro něj tvořit a přejeme mnoho věrných posluchačů.

Petr Toufar