banner přijímačky

 

Ubytování

V našem Domově mládeže jsou dvoulůžkové pokoje vybavené dvěma pracovními stolky a židlemi. Každý ze studentů má vlastní uzamykatelnou skříňku na osobní věci, poličky na knihy a učebnice, svou lampičku atd.

V umývárnách je pět sprchových koutů, několik umyvadel a zrcadlo.

Společenská místnost na každém z pater má standardní vybavení – stolky, křesílka, barevný televizor s dálkovým ovládáním. Na požádání je také možné si zapůjčit video. O výzdobu se dobrovolně starají studenti.

Na všech patrech v obou pavilonech DM se mimo výše uvedené společenské místnosti nachází také kuchyňka s jídelním koutem, která je vybavena kuchyňskou linkou s elektrickými spotřebiči (vařič, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba).

Spojovací hala DM slouží nejen k propojení obou pavilonů A a B, ale také jako určité „středisko zábavy“. Jsou zde 2 kulečníkové stoly, stolní kopaná, 3 stoly na stolní tenis aj.

Úklid:

Každý den je určena služba dvou studentů Domova mládeže a jednoho vychovatele, kteří mají za úkol uklidit prostranství okolo DM.

Úklid na poschodí zajišťují uklízečky a za pořádek na svém pokoji zodpovídají sami studenti. Na poschodí je určena týdenní patrová služba (tzv. patrovka), která má za úkol vynášet odpadky ze všech pokojů a uklízet kuchyňku.

Výměna prádla se provádí podle harmonogramu. V pravidelném intervalu dochází k praní záclon, závěsů a přehozů.